سخن مدیریت آلشپرت در ایران

با سلام

بسيار خرسنديم كه توانستیم پس از ورود به بازار ایران در سال 1385 به تدریج به جايگاه مطلوبي در ورزش ايران دست يابيم، به طوريكه اكثر باشگاهها و تيم ها از اين برند استفاده مي كنند. هدف ما اين بوده كه تيم هاي بزرگي همچون تيم ملي ايران، پرسپوليس و استقلال كه تا پيش از اين مبادرت به خريد پوشاك و صرف هزينه براي تامين آنها مي كردند از اين وضع خارج و دغدغه اي براي تامين پوشاك خود نداشته باشند.

به معناي ديگر توانستيم مفهوم واقعي اسپانسري را در تيم هاي ايراني به مرحله اجرا درآوريم تا جايي كه بدون پرداخت هزينه اي براي پوشاك خود در تمام فصل مورد حمايت و پشتيباني آلشپرت قرار گيرند.

با اين حال امكان حمايت بيشتر و پر بارتر از تيم ها ميسر بود اگر قانون كپي رايت به طور كامل اجرا مي گرديد.شايان ذكر است هدف ما همواره تلاش براي جلب رضايت جامعه ورزشي و ورزش دوستاني است كه چه در قالب كلي و چه جزئي از محصولات ما بهره مي برند و خود را در قبال تك تك آنها مسئول مي دانيم.

لذا در جهت ارائه سرويس بهتر و ارتباط نزديكتر با مشتريان و هواداران اين برند بر آن شديم تا وبسايت آلشپرت را به نحو احسن و با جديدترين تكنولوژي هاي وب راه اندازي كنيم تا بتوانيم به مقابله با سايت ها و صفحات اجتماعي كه اجناس تقلبي به مردم عرضه مي كنند برخواسته و ذهنيت منفي حاصل از استفاده آنان از اجناس تقلبي را برطرف كنيم. زيرا در حال حاضر بخش اعظمي از محصولات داخل ايران كه به اسم آلشپرت عرضه مي شود چه در سايتها و چه در فروشگاههاي غير مجاز بصورت تقلبي مي باشد و مشتري با استفاده از آنها دچار مشكلات عديد مي گردد.

در آخر از مردم، هواداران و مشتريان گرامي صميمانه خواستاريم از خريداري اجناس كپي برداري شده از محصولات اين برند خودداري نموده و در صورت برخورد با موارد اينچنيني حتماً ما را مطلع سازيد.

اينجانب به عنوان مدير مجموعه آلشپرت ايران آماده دريافت انتقادات و پيشنهادات شما در جهت بهتر شدن پوشاك تيم ها و سرويس دهي بهتر به شما مشتريان عزيز مي باشم.

محمد پيري

آدرس پست اكترونيك : ceo@uhlsportfootball.com