حریم خصوصی

شرکت لوآنوی اس. ای. (luanvi s.a.) در بخش ایران  ضمن حفظ حريم شخصي كاربران، جهت ارتقا كيفيت خدمات و برخورداري كاربران از حداكثر امكانات موجود در وب سايت اطلاعاتي را از كاربران درخواست مي كند.

 

براي اطلاع رساني هر چه بهتر و آگاه سازي كاربران از محصولات، تخفيف ها و امتيازات ويژه اطلاعاتي نظير شماره تماس (تلفن همراه) و آدرس ايميل نياز است و از آنجايي كه كليه فعاليت هاي لوآنوی(LUANVI) تحت قوانين تجارت الكترونيك صورت مي گيرد و طي فرايند خريد فاكتور رسمي صادر مي گردد، ورود اطلاعاتي مانند نام، نام خانوادگي، آدرس و شماره تماس به طور دقيق در هنگام ثبت سفارش و خريد محصول لازم است.

 

ارسال پيامك از طرف لوآنوی (LUANVI) براي كاربران و مشتريان تنها از طريق شماره 66415152- 021 صورت مي پذيرد و هرگونه پيامي با عنوان لوآنوی (LUANVI) با شماره اي غير از شماره فوق الذكر نامعتبر و سوء استفاده از نام لوآنوی (LUANVI) است.

 

لوآنوی (LUANVI) ممكن است نظرهاي كاربران را در جهت رعايت قوانين وب سايت ويرايش كند. همچنين در صورتي كه نظرات مشمول مصاديق محتواي مجرمانه باشد لوآنوی (LUANVI) قادر به پيگرد قانوني خواهد بود.

 

لوآنوی (LUANVI) ضمن محرمانه دانستن هويت شخصي كاربران اطلاعات شخصي آنان را به هيچ شخص يا سازمان ديگري منتقل نمي كند و تمام توان خود را براي حفاظت و نگهداري اطلاعات و حريم شخصي كاربران به كار مي گيرد تا تجربه اي خوشايند از خريد و بهره مندي از خدمات براي كاربران فراهم شود.

 

شما مسئول حفظ نام کاربری و کلمه عبور خود می باشید، اگر نام کاربری و کلمه عبور خود را در دسترس دیگران قرار دهید شخصا مسئول استفاده غیرمجاز از آن می باشید و هیچگونه مسئولیتی از قبیل حقوقی و کیفری شامل لوآنوی (LUANVI) نمی گردد.

 

در صورت وجود هرگونه سوال و مشكل مي توانيد از طريق ايميل ذيل ارتباط برقرار نمائيد.

 

آدرس پست الكترونيك: ‌info@luanvi.ir